KOMPANIET I VÄXJÖ

Willans Park 3 Växjö Sweden
WEBSHOP

INSTAGRAM

BRANDS

Våra varumärken på Kompaniet i Växjö. Här hittar du sköna klassiker och spännande nyheter.

BRANDS WOMEN
Calvin Klein Jeans
Calvin Klein Underwear
Filippa K
Replay
Maison Scotch
Tommy Hilfiger
Tiger Jeans
Lee
Hilfiger Denim
Fila
Stylein
Dr Denim
Saddler
Topeco
Triwa
Elvine

BRANDS MEN
Filippa K
Tommy Hilfiger
Tiger Jeans
Fila
Bruun&Stengaade
Scotch & Soda
Dr Denim
Elvine
Pour
Lee
Hilfiger Denim

Knowledge Cotton Apparel
Calvin Klein Jeans
Calvin Klein Underwear
Happy Socks
Topeco
Saddler
Koi
Replay
TRIWA
Amanda Christensen

STAFF

At Your Service. Vi älskar vårt jobb och gör allt för att du skall vara vår mest nöjda kund.

Christopher Hedman

Christopher Hedman

Inköpare / Butikschef

0046 737 59 69 61
hedman@vaxjokompaniet.se

Klara Petersson

Klara Petersson

Inköpare/Säljare

0046 768 84 42 33
klara@vaxjokompaniet.se

 Maja Eldh

Maja Eldh

Säljare
Stoffe Sjöholm

Stoffe Sjöholm

Ägare

0046 709 32 61 13
stoffe@vaxjokompaniet.se

Mats Kvist

Mats Kvist

Ägare

0046 705 888 222
mats@cenino.se

Charlotte Andersson

Charlotte Andersson

Ekonomi

0046 44 20 92 97
charlotte@donna.cenino.se

Malin Fransson

Malin Fransson

Säljare

malin@vaxjokompaniet.se

Filip Nilsson

Filip Nilsson

Webshop

0046 470 76 40 80
filip@cenino.com

Johan Thuresson

Johan Thuresson

Säljare
Christopher Hedman

Christopher Hedman

Inköpare / Butikschef

0046 737 59 69 61
hedman@vaxjokompaniet.se

Klara Petersson

Klara Petersson

Inköpare/Säljare

0046 768 84 42 33
klara@vaxjokompaniet.se

 Maja Eldh

Maja Eldh

Säljare
Stoffe Sjöholm

Stoffe Sjöholm

Ägare

0046 709 32 61 13
stoffe@vaxjokompaniet.se

Mats Kvist

Mats Kvist

Ägare

0046 705 888 222
mats@cenino.se

Charlotte Andersson

Charlotte Andersson

Ekonomi

0046 44 20 92 97
charlotte@donna.cenino.se

Malin Fransson

Malin Fransson

Säljare

malin@vaxjokompaniet.se

Filip Nilsson

Filip Nilsson

Webshop

0046 470 76 40 80
filip@cenino.com

Johan Thuresson

Johan Thuresson

Säljare

ÖPPETTIDER
Måndag–fredag 10–18
Lördag 10–16
Söndag 12–16

Adress: Willans Park 3, 352 30 Växjö Sweden

Tel:+46 470 215 88

eMail: store@vaxjokompaniet.se

DIREKT TILL VÅR WEBSHOP

På Cenino.com hittar du alla våra märken. Vi har öppet dygnet runt och alltid fri frakt när du handlar för minst 999 kr.

Är du med i vår kundklubb?
Det är helt gratis och du får alltid information om event, erbjudanden, förtur på reor, och allt annat som händer i våra butiker.

GÅ MED I VÅR KUNDKLUBB